• Łopata i grabie z recyklingu GREEN BEAN

Symbol: 2651

Łopata i grabie z recyklingu GREEN BEAN

23.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Cena przesyłki 9.9
Poczta Polska 9.9
Kurier 9.9
Paczkomaty InPost 9.9
Poczta Polska (Pobranie) 14.9
Kurier (Pobranie) 14.9
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 506340261

Zostaw telefon

Łopata i grabie z recyklingu Green Bean  

Zestaw łopata i grabie wykonany został w 100% z przetworzonego tworzywa sztucznego. Idealne do zabawy w piasku i ogródku.

Z uwagi na proces recyklingu kolory każdego z produktu mogą się różnić.

Produkt należy do linii Green Bean Dantoy, w której znajdują się zabawki wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu z oznakowaniem ekologicznym oraz certyfikatem Nordic Swan.

Zabawki z tej linii należą do limitowanej edycji, gdyż zostały wykonane z własnych nadwyżek odpadów, które fabryka DANTOY ma na stanie. Sprawia to, że ta seria zabawek jest jeszcze bardziej wyjątkowa.

Rozmiar produktu: łopata długość 50, grabie długość 42 cm

Wiek: 2 +

Liczba części zestawu: 2 

Linia GREEN BEANDantoy zabawki wykonane w 100% z recyklingu, opatrzone etykietą Nordic Swan!

  Produkty wybrane do tej serii zabawek pozwalają dzieciom odkrywać przyrodę.   Mniejsze dzieci są szczególnie narażone na chemikalia w swoim otoczeniu. Zabawki GREEN BEAN spełniają surowe wymagania środowiskowe i zdrowotne.  

WYMAGANIA DOT. ETYKIETY NORDIC SWAN: Kiedy Dantoy tworzy nowe zabawki z odpadów, musi dokładnie wiedzieć, jakie rodzaje tworzyw sztucznych poddawane są recyklingowi. Odpady używane w zabawkach GREEN BEAN są zbierane z naszej własnej produkcji, która jest opatrzona znakiem Nordic Swan, dzięki czemu możemy zapewnić produkt z recyklingu, który spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

    TO JEST WYJĄTKOWA ZABAWKA: Zabawki GREEN BEAN są wyjątkowe, a ze względu na proces recyklingu nie ma dwóch zabawek, które wyglądałyby dokładnie tak samo. Różne odcienie kolorów w tych produktach są tworzone przez losowe mieszanie plastikowych odpadów dostępnych w danym czasie. Produkty GREEN BEAN są zabawkami z limitowanej edycji, ponieważ są wykonane z naszych własnych nadwyżek odpadów, które mamy w magazynie, dzięki czemu ta seria zabawek jest jeszcze bardziej wyjątkowa.

  CELE ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU: W Dantoy chcemy skupić się na Światowych Celach Zrównoważonego Rozwoju określonych przez ONZ i pracować nad nimi. Jest to proces ciągły. Zawsze chcemy iść w dobrym kierunku i pozytywnie wpływać na środowisko. Recykling nadmiaru materiałów z naszej wewnętrznej produkcji jest kolejnym krokiem ku temu. 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci