• Kategorie
  • Szukaj
  • Zabawki BIO

Zabawki BIO dla dzieci

Zabawki BIO dla dzieci to nie tylko mnóstwo frajdy dla najmłodszych, ale także dbałość o środowisko naturalne i przyszłość najmłodszych pokoleń. Dzięki zabawkom BIO wyprodukowanym przez firmę Dantoy, nie tylko zadbasz o zdrowie swojego maluszka, ale już od najmłodszych lat możesz nauczyć go dbania o planetę. 

BIO zabawki także dla małych dzieci

 

Tymi ekologicznymi zabawkami mogą bawić się już niemowlęta, podczas używania gryzaków w okresie wyżynania się pierwszych ząbków. Przyjazny bioplastik, z którego są stworzone jest wykonany z włókien trzciny cukrowej i bambusa, dzięki czemu jest całkowicie naturalny i nieszkodliwy. Poznające świat maluszki mogą również czerpać ogromną radość z zabawy przebijakami, wzmacniającymi kreatywność i logiczne myślenie sorterami, a także rozwijającymi wyobraźnię przestrzenną wieżami z klocków. Oferta firmy Dantoy obejmuje również starsze dzieci, zapewniając świetną zabawę ekologicznymi wywrotkami i ciężarówkami, a także zestawami do zabawy w piaskownicy oraz saneczkami, które z kolei dostarczą dziecku mnóstwo radości zimą. Zabawki BIO dla dzieci ponadto zadbają o rozwój przeróżnych pasji Twojej ukochanej pociechy. Zestawy do zabawy w gotowanie czy kawiarnię zawierają wiele unikatowych elementów – przez użycie bioplastiku mogą one różnić się kolorystycznie. Mimo to przyniosą maluchowi dużo frajdy, jednocześnie nie szkodząc jego zdrowiu.

Bezpieczeństwo dziecka z zabawkami BIO

 

Wyprodukowane przez firmę Dantoy zabawki BIO dla dzieci powstają w Danii, a ekologiczny plastik z jakiego są wykonane posiada certyfikat Nodric Swan Ecolabel co oznacza, że firma skupia się na Światowych Celach Zrównoważonego Rozwoju. Dzięki temu są one nie tylko przyjazne środowisku naturalnemu, ale również nie zawierają szkodliwych chemikaliów, które mogłyby zaszkodzić zdrowiu dziecka. Pochodzą z recyklingu, przez co równocześnie spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska, a także opakowanie wykonane z tektury, która również została pozyskana w procesie recyklingu.