• Kategorie
  • Szukaj
  • Zabawki drewniane

Zabawki drewniane dla dzieci

Wszystkie maluchy kochają zabawę, a jednymi z najtrwalszych zabawek są zabawki drewniane. Są wytrzymałe, dzięki czemu mogą spokojnie służyć przez kilka lat, a także, ze względu na użyty do wykonania materiał są przyjazne środowisku. Bogatą ofertę zabawek drewnianych dla dzieci zapewnia firma Joueco. Są one wykonane z certyfikowanego drewna wysokiej jakości, pomalowanego nietoksyczną farbą, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla najmłodszych użytkowników.

Łamigłówki i układanki

W ofercie znajdują się drewniane puzzle dla maluchów przedstawiające różnego rodzaju zwierzątka, które wprowadzą dziecko w świat łamigłówek, a także starannie wykonane drewniane domki dla lalek wyposażone w mebelki i laleczki. Edukacyjne zabawki drewniane dla dzieci takie jak aktywna kostka czy układanki polegające na sortowaniu sprawią, że dziecko będzie w przyjemny sposób odkrywać świat i poznawać literki oraz cyfry. Specjalnie zaprojektowane drewniane labirynty dają dużo radości i wspomagają rozwój ich zdolności motorycznych, a gry typu memo są pełnym frajdy sposobem na trening pamięci malucha. Natomiast z drewnianymi klockami discovery, dziecko nie tylko rozwinie swoją kreatywność i wyobraźnię przestrzenną podczas budowania, ale również pozna nowe tekstury. Dobrymi przyjaciółmi dziecka mogą stać się również drewniane zwierzątka na kółkach, które ciągnięte na sznurku mogą towarzyszyć maluchowi nie tylko podczas zabawy w domu, ale również w trakcie spaceru. Tego typu zabawki, wykonane z wysokiej jakości drewna oferuje również firma BoJungle.

Rozwijanie pasji z zabawkami drewnianymi dla dzieci

 

Oferta drewnianych zabawek dla dzieci jest jednak znacznie bogatsza – z różnymi zestawami zabawek od marki Joueco, dzieci będą mogły już od najmłodszych lat rozwijać swoje pasje. Drewniane instrumenty pozwolą rozwijać się młodemu muzykowi przez zabawę, a każdy dziecięcy kucharz będzie mógł poczuć się jak prawdziwy szef kuchni dzięki drewnianej kuchni z akcesoriami czy urządzeniom takim jak drewniany mikser lub ekspres do kawy. Dwufunkcyjny drewniany teatr w mgnieniu oka może zamienić się w sklep, a zestawy doktora czy dentysty przybliżą dziecku te zawody co sprawi, że maluch poczuje się pewniej idąc z rodzicem do gabinetu lekarskiego lub stomatologicznego.